למה לך NLP? למה NLP אצלנו? מה זה NLP? מה תלמד אצלנו? מבנה ותאריכים עדות הבוגרים מהי ההשקעה? שאלות נפוצות
  מה אומרים הבוגרים?  
 
 

בקורס האומן של מיקי ברקל, קיבלתי כלים לטיפול והנחייה באנשים. כלים מאוד אפקטיביים, שלי יצרו שינוי משמעותי בחיים.
מורי בית הספר מעבירים את החומר בצורה מאוד בהירה, עם הרבה סבלנות לכל שאלה שעולה. החומר מוטמע בעזרת תרגול רב, הן בכיתה והן בבית. בזכות הקורס אני יותר שמחה, יותר אפקטיבית, הביטחון העצמי שלי עלה, הרבה יותר עניינית, ופחות מונעת מרגשות. מומלץ בהחלט!

רבקית לוי - רב-אומן NLP, מאמנת ויועצת לכלכלת המשפחה - 052-8392180

 

 

אינסוף כלים פרקטיים, יישומיים ופשוטים לעבודה ולשינוי. הקורס מאפשר למידה בלתי פוסקת, חווייתית ושונה. יוצר חיבור ביני לעצמי וביני לסביבה. התחזקה בי האמונה בעצמי והידיעה כי יש לי הכח לשנות וליצור בעצמי את החיובי והמדהים שאני רוצה לחוות בחיי. מדהים!!! אין לי ספק שלמנחה מיקי ברקל חלק חשוב ומכובד: נחישות, מקצועיות, מקצוענות, ידע, אהבה אמיתית לעבודתו ואמונה עצומה בעשייה שלו. כזה מנחה צריך כשלומדים!

מורן הניג - מפקחת טיסה


 

מיקי, אני זוכר שקיבלתי במייל מתנה לקראת האביב ובחרתי בקורס ה – NLP COACH כקורס התקופתי שלי.
מצאתי עצמי לראשונה בחיי, 12 שעות רצופות של ריכוז!!!!
היום נגמר בציפייה ליום הבא. ההתקדמות הבלתי נתפסת מובילה אותי להבין שיש עוד מה ללמוד ממך. והיום אני מסיים את הקורס השני, מחכה לשלישי.
אני בורר בקפידה את החומרים שאני נחשף אליהם, ובעיקר את האנשים להם אני נותן גישה לראשי. הלימוד איתך מרענן ומאתגר, מלא בדיאלוגים. היכולת שלך להחזיק חדר שלם 12 שעות בערנות וסקרנות הוא סוג של קסם. ורמת האנרגיה שלך מעוררת השראה. בציפייה למפגש הבא. תודה ענקית על הכל.

רועי שחף - מאמן עסקי ומנהל סוכנות נדל"ן - 052-3374566


 

קורס ה NLP הזה מומלץ ביותר! אני הפקתי ממנו המון למרות שבהתחלה פקפקתי קצת. זה נתן לי נקודת הסתכלות אחרת על החיים, אני מסתכלת על סיטואציות שונות מנקודת מבט שונה.  עכשיו אני מרגישה ביטחון עצמי גבוה יותר, אני יודעת בביטחון גדול שהמשך החיים שלי יהיה עוד יותר ורוד. ואני מצפה בכיליון עיניים לעתיד!
קורס זה חובה לכל אדם, אני חושבת שהמדינה צריכה לממן קורס זה על מנת שאנשים יהיו טובים ומוצלחים יותר. חשוב לציין כי המנחה, מורי בית הספר, מנחים בצורה מצויינת. למרות שהקורס נמשך שעות רבות הזמן חלף מהר מאוד, המורים מעבירים את החומר בצורה טובה והומוריסטית. תודה על הכל!


 

רחלי מהרי - אחות

 
 
 
מלא את הטופס הבא להרשמה או ליצירת קשר   ונציג יצור עימך קשר
 
שם* נייד *
עיר * דואר אלקטרוני *

 
 
  או צור עימנו קשר טלפוני בשעות העבודה הרגילות - 077-3001610
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים